gradient 3_edited.png

REALIZACJE

Od wielu lat oferujemy najwyższej jakości rozwiązania techniczne dla małych i dużych przedsiębiorstw oraz domów. Odkryj, w jakim zakresie wspieramy naszych zadowolonych klientów.

HTC-System dla REMONTOWA

Jako stały kooperant Gdańskiej Stoczni Remontowej wykonaliśmy dziesiątki prac na remontowanych i nowoprojektowanych jednostkach w zakresie instalacji elektroenergetycznych, teletechnicznych oraz ślusarskich.

 

“HTC jest solidnym i rzetelnym partnerem biznesowym i zawsze terminowo wywiązuje się z powierzonych zadań”

Wojciech Zieliński, Stocznia Remontowa

Remontowa_edited_edited.png

HTC-System dla VISTAL

Dla firmy VISTAL w latach 2013-2014 zbudowaliśmy 2 stacje elektroenergetyczne o łącznej mocy przekraczającej 6 MVA. Dodatkowo, zamontowaliśmy systemy bezpieczeństwa w postaci alarmów, kamer oraz instalacji przeciwpożarowych. Powierzone zostało nam również skonstruowanie systemu IT, oraz oświetlenia zarówno biurowego, jak i przemysłowego.

Vistal-Construction-logo-p31084_edited.png

HTC-System dla EPG

Na hali wytwórni gdyńskiej firmy EPG, HTC-System rozbudowało stację elektroenergetyczną. Wyzwaniem, którego się podjęliśmy było wykonanie terminowo wszystkich prac bez wstrzymywania produkcji na hali wytwórni, co udało się wykonać z sukcesem. Zakres prac obejmował między innymi podłączenie nowego transformatora oraz wykonanie WLZ.

EPG_edited.png
EPG_1_edited.jpg

HTC-System dla CRIST

Z firmą CRIST na przestrzeni lat wykonaliśmy wiele zaawansowanych projektów, w zakres których wchodziły: okablowanie siłowni, montaż oświetlenia i wentylacji, budowa sieci światłowodowej oraz montaż dodatkowego systemu 

zwiększającego bezpieczeństwo pracowników. Udało nam się również zmodernizować system oświetlenia Hali Kadłubowni zmniejszając zużycie energii elektrycznej o ponad 50%!

crist_edited.png

HTC-System dla FAST

Prace elektryczne oraz ślusarskie były głównym zadaniem HTC-System dla przedsiębiorstwa FAST. W skład kontraktu wchodziły budowa i  montaż nowej kontenerowej stacji elektroenergetycznej. Dodatkowo wraz z Schneider Electric podłączyliśmy dwa transformatory o mocy 1600 kVA. Co więcej, po dzień dzisiejszy prowadzone są comiesięczne przeglądy eksploatacyjne
i konserwacje wybudowanej stacji.

Zrzut ekranu 2021-08-12 o 23_edited.png

HTC-System dla ALKOR

W 2017 roku, na zlecenie stoczni ALKOR wykonaliśmy szereg prac elektrycznych oraz ślusarsko-spawalniczych dla islandzkiego armatora. W zakres specjalistycznych prac wchodziła prefabrykacja i montaż torów kablowych oraz fundamentów pod rozdzielnice, oświetlenie i osprzęt elektryczny. Ponadto zajęliśmy się całym procesem podłączania 19 km linii kablowych nN. Co ważne dla armatora, projekt ukończyliśmy terminowo i z sukcesem wykonaliśmy pomiary kontrolne, co nie opóźniło innych prac.

alkor.png

PARTNERZY

Współpraca z naszymi zaufanymi partnerami i dostawcami pozwala nam realizować projekty sprawnie i z użyciem najwyższej klasy materiałów oraz narzędzi.

1280px-Eaton_Corporation_Logo.svg.png

EATON

Dostawca profesjonalnych rozwiązań automatyki i elektroenergetyki

siemens-logo-dax.png

SIEMENS

Znaczna poprawa działania firmy

Schneider_Electric_2007.svg.png

SCHNEIDER

Dostawca profesjonalnych rozwiązań automatyki i elektroenergetyki

Kontakt-Simon_logo.png

KONTAKT SIMON

Sprzęt elektryczny dla każdych potrzeb

noratel-logo.png
unnamed-2 kopia.png

ACEL

Sprawdzony dostawca materiałów elektrotechnicznych

4AAT_SB_logotyp_wersje.png

                 AAT

NORATEL

Dostawca transformatorów niskonapięciowych

logo bigi.png

BIGI

polon alfa bez tla.png

POLON-ALFA

Dostawca systemów przeciwpożarowych

logo-5.png

ELUS

Sprawdzony dostawca materiałów elektrotechnicznych

Dostawca systemów bezpieczeństwa

Dostawca transformatorów niskonapięciowych